09 Ekim 2014
Yorum Yap
#2738460

Bosch Buzdolabı Soğutmuyor, Buzluk Kullanışsız !

Buzdolabını alalı 1 sene oldu olmadı. Geldiği gün yeterince soğutmadığı için şikayet ettik ve geri gönderdik. Yenisi geldi ama yinede memnun değiliz. Beklediğimiz sonucu bulamıyoruz! Yaz aylarında su şişelerinin soğuması neredeyse 1 günü buluyor. En son bu kurban bayramında buzdolabında 1 gün tuttuğumuz etimiz kokmaya rengi değişmeye başladı! Ertesi gün elimize aldığımız sonuç buydu!


Soğutma olayında kesinlikle Bosch tercih ettiğimiz için pişmanız. Ayrıca buzlukbolumu alt kısımda bulunan çekmeceli bir dolap aldık. Daha doğrusu bize tavsiye edildi satıcı tarafından. Fakat bundanda hiç memnun değiliz! Hiçbir şeyi rahatlıkla sığdıramıyoruz, kapağını kapatmıyoruz sürekli sorunlu!

Handan Handan 1.626 Okunma

Cevaplar

  • Handan12 Ekim 2014

    Servisin gelip ilgileneceği söylendi ancak gelen giden yok! Hiçbir çözüme ulaşamadık !!!

  • Bosch Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler