22 Mart 2013 #1700685

Bosch Buzdolabı Soğutmuyor!

Yaklaşık 1,5 sene önce buzdolabı aldım, aldığım günden beri düzgün bir soğutma olmadı,, gıda maddelerim bozuldu 1-2 gün içerisinde bozuldu,tahminen 5 kere garanti kapsamında servis geldi , sorun, kısa süreli çözüldü..üründen kesinlikle Memnun değilim.. değiştirilmesini istiyorum , aynı marka çamaşır makinem de randıman vermemekte.. artık servis istemiyorum, kesin net bir çözüm istiyorum.. 0546 920***.

Kemal 111 Okunma

Cevaplar

  • Kemal06 Mart 2014

    ne servis ne de ürünleri iyi değil

  • Kemal23 Mart 2013

    defalarca buz dolabının soğutmasından memnun olmadığımı söyledim. defalarca servis geldi ve kısa çözümler oldu, , fabrikadan hatalı dolabı mecburiyetten kullanıyorum. . Garantisi bittiğinde ne yapacağımı düşünmekteyim. . servisin gelmesi , parçanın değişmesi dünya kadar masraf olacak bana. . bu şikayetten sonra aranacağım ve aynı senaryolar dönüp dolaşacak. . kısa çözümler, servis vs. . KISACA dolap bozuk ve ne iade, ne değişim yapılmıyor. (bizzat söylenenler bu yönde)... aynı markanın çamaşır makinesinde de sıkıntılar yaşıyorum . . . KESinlikle bosch almayın, hiç bir üründe. . . bozuk çıkarsa elinizde patlıyor. diğer şikayetlerde de benzeri şeylerr.... . . bozuksa şanssızlığınza yanıyorsunuz. .

  • Bosch Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön