20 Kasım 2017 #9807824

Bosch Buzdolabı Ses Problemi Sorunu!

23.09.2017 tarihinde Bosch marka buzdolabı aldım. Ertesi gün teslimat için geldiler ambalaj açıldığında ürünün boyasında sıyrılmalar ve birkaç yerinde ufak içe göçmeler olduğunu gördük ve bu ürünü teslim almayacağımızı yenisini istediğimizi belirttik. Ancak bu dolabın bizde kalması gerektiği çünkü yeni dolabın 15 gün sonra gelebileceği söylendi. 15 gün sonunda yeni ürün geldi. Ancak yeni dolapta 15 gün boyunca kullandığımız aynı model dolapta olmayan metalik bir ses var cırcır böceği gibi çalıştığı sürece bu sesi yapıyor. Servisi çağırdık normal bir ses olduğunu söyledi. Ancak ben aynı model dolabı 15 gün kullandım gram ses yoktu. Çağrı merkezini 2 defa aradık merkezden yetkililerin arayacaklarını belirttiler 15. 20 gün oldu ne arayan ne soran var. Bütün gün beynimizde öten bu sesten kurtulmak istiyorum ya bu sesi giderecek bir şey yapın ya da dolabınızı alın paramızı iade edin.

Hakan 16.574 Okunma

Cevaplar

  • Hakan07 Aralık 2017

    Bodrum ve İzmir servisleri geldive az önce merkezden arandım benim duyduğum sesi üstelik dolap yeni devreye girdiği için az olarak nitelendirdiğim giderek artan bu tiz sesi duydukları halde evet komprosorden bir ses geliyor ancak normal olarak nitelendiriyoruz şeklinde bir cevap verip herhangi bir müdahale değişim ya da iade yapmıycaklarını belirttiler. Yasal haklarımı arıyabilirmişim. İnsanlarla dalga geçiyorsunuz Bosch firması. Tabi ki her türlü arayacağım hakkımı ne duyduğumu biliyorum Çünkü aynı model dolabı 20 gün kullandım bu ses yoktu. Ürünlerinizin arkasında durun müşteri mağduriyetini giderin ya da alın dolabınızı paramı iade edin. Bu ses normalse sizin deyiminizle ben böyle sesle çalışan dolabınızı istemiyorum.

  • Bosch Temsilcisi21 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön