sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bosch Buzdolabı Kapak Yön Değişim Talebi Sorunu!

Diyar Diyar31 Mayıs 2018 10:10

Bosch kgn56vw30n buzdolabı aldım. Kurulumu yapıldı bir süre kullandım. Ancak kurulum yapılırken Buzdolabı kapak yönünü değiştirebileceğim söylenmedi ki benim de bu konudan bilgim olmadığı için talep etmedim. Mutfağımın planına göre buzdolabını ve yemek masasını koyabileceğim başka bir yer olmadığından kapağın da değişebileceğini bilmediğimden bu şekilde bir süre kullandım. Bir arkadaşımın vasıtasıyla böyle bir şeyin olduğunu öğrenince Bosch çağrı merkezini aradım ve sadece kurulumda ücretsiz olarak yapılabileceğini şimdi ise 70 TL alınacağını söylediler. Servisin böyle bir şeyi bana sorması gerektiğini, tüketici olarak haliyle bunu bilemeyeceğimi ve bütün beyaz eşyalarımın Bosch olduğunu bir beyaz eşya parasına yakın parayı vererek hepsinin ek garantilerini bile yaptığımı söyledim ama sonuçsuz kaldı. Mağduriyetimin giderilerek bu işlemin servis tarafından ücretsiz yapılmasını talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Diyar 04 Aralık 2018 08:58

Sorunum halen çözülmedi!

profile-icon Diyar 12 Haziran 2018 11:53

Kopyala yapıştır memnuniyet... Telefonla ulaşmaktan başka hiçbir şey yapılmadı. Bir Buzdolabı kapağının yön değişimini bile servise yaptıramayan 10.000 TL'lik beyaz eşya alımına gösterilen müthiş değer... Neymiş süre geçmiş mis. Servisiniz kurulum yaparken neden sormadı diyorum ''sormak zorunda değil'' cevabı... Teşekkürler Bosch!

Bosch Logo Bosch 31 Mayıs 2018 10:33

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler