08 Kasım
#12928911

Bosch Buzdolabı Kapağının Düzeltilemeyen Hatası!

Bosch satış mağazasından sıfır olarak satın almış olduğum buzdolabı'nın sorunu devam etmektedir. Conta yönü değişimi daha önceki iki dolapta da yapılmıştır. 3'üncü gelen dolapta conta fön ile sıcak su ile yumuşatılmış yağ ile yağlanmış olan bir buzdolabım oldu artık. Ama hala sorun devam etmektedir. Neden ısrarla bu dolabı bana kullandırtmaya çalışıyorsunuz. Ayıplı bu ürün! Sorunlu! Düzelmiyor, sorunu... Fabrikasyon hatalı ya kapı yönü değiştirmeyeceksiniz ya da bu dolabı satmayacak siniz. İade ya da değişim diyen yetkililere ne oldu bittimi bu hakkımız ayıplı ürününüzü kullanacakmıyız Asla! Önümüzdeki haftadan itibaren Bilirkişi raporunu bekleyeceğiz çıkacak sonuç belli tüketicinin dostu tüketici haklarıdır.
Güven duyarak aldığım markaya geçen hakkımı helal etmiyorum.

Serkan Serkan 1.471 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serkan22 s

    Sorumsuzluğun bu kadarı!. Fabrikadan haber bekliyorlar'Mis... Siz sorunun başladığı an'dan itibaren gerekli kovuşturmayı yapmayın bozuk buzdolabını bana sattık sonra inceleme yapın. Tabi ya ne güzel dünya. Daha var ya o buzdolabının ben bir kere bile fişini takmadım! Sizin gibilerin işgüzarlığı yüzünden kafam rahat geçip oturamadım evimde. Her şeyi geçtik Kuruluma gelen servis bile takmadı dolabın fişini? Komik duruma düşen b/s/h var benim karşımda. Benim paramı geri iade edin faiziyle ben sizin sattığınız malı kullanamadım ama siz benim paramla ne işler yaptınız. O kadar kayıt oluşturdum genel müdürlükten telefon bekliyorum diye yazıklar olsun ki bir telefon edip süreç hakkında en ufak bir bilgilendirme bile yapmadılar.

  • Bosch Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler