29 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3273342

Bosch Buzdolabı Kapağında Oluşan Ses!

4 yıl önce gardırop tipi buzdolabı satın aldım. Buzdolabının hep iki kapağı da sürekli ses yapıyor servis defalarca geldi sonunda soğutucu tarafındaki sorun çözüldü. Ancak dondurucu tarafındaki sorun çözülmedi. Şimdi tekrar servis çağırmak istiyorum tabi garanti süresi bittiği için servis ücreti belki ufak tefek parça takacak parça ücreti gibi şeyler isteyecekler asla bunu ödemek istemiyorum.


Çağrı merkezinizi aradım eskiden açılan kayıtları göremiyoruz diyor peki ben sizi tüketici haklarına şikayet edecek olsam bu kayıtlara nasıl ulaşacaksınız. Sizden bu sorunun giderilmesi için artık kesin çözüm talep ediyorum.

Müge 742 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler