26 Nisan 2013 #1765826

Bosch Buz Kapları!

Buzdolabı değişimi sırasında gelen taşıyıcılar dolabın buzluğunu çalışan kadın boşaltırken, 5 tane buz kabının dolabın malı olduğunu o yüzden, buz kaplarını dolabın içerisinde bırakması gerektiğini ve belirtip geri koymuşlar. Ben bunu fark edip Bosch a bildirdiğimde Bosch kendi sorumluluklarında olmadığını fabrika ile görüşmem gerektiğini söylediler.


Fabrikayı aradığımda dolabın hurdaya gittiğini içinde ne var ne yok bilemediklerini sorumluluğun Bosch un lojistik firmasına ait olduğunu onu aramam gerektiğini belirttiler. Lojistik firması da ellerinden birşey gelmeyeceğini belirtti. Bosch daha önce ordan aldığım 5 buzluk için şimdi 75 TL istiyor. Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Alper 267 Okunma

Cevaplar

  • Alper26 Temmuz 2013

    sorumluluk almadan işten sıyrılmış olmaları bosch firmasına hiç yakışmadı

  • Alper29 Nisan 2013

    evet telefonla arandim. buzdolabının içinde giden ürün bosch un sattığı yani ticar bir ürün olduğu için zararın karşılanamayacağı bildirildi. ürün gidince bosch için ticari ama bizim için git bir daha satın al bosch para kazansın ürünü.aranıp herseferinde de biz size açıklamıştık diye aynı açıklamayı 100 kere yapmaya hiç gerek yok. ama burdanda boschun mantığı nasıl çalışıyor anlaşılsın.

  • Bosch Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön