26 Ekim 2016 #6781711

Bosch Bulaşık Makinesinde İstisnasız Garanti Bitimi Sonrası Arıza!

SmS5 8m88tr/52 numaralı Bosch marka bulaşık makinesi internette arandığında görüleceği üzere istisnasız herkeste arızalı duruma gelmektedir. Ürünün tamir bedeli, yeni makine bedellerine denk gelmesi ayrı bir olay (650 TL).


Bu seri numaralı üründe kronik hale gelen arızayı (E09 arızası) markanın ücretsiz tamir etmesi gerekirken karşınıza çıkan fahiş tamir ücreti çok anlamsız. Konu ile ilgili birimlerin bu sorunu çözüp müşterileri daha fazla mağdur halde bırakmaması markanın algısını olumlu yönde etkiler. Her arıza sebebini kullanıcıda bulan bir müşteri hizmetleri değil de daha çok çözüm amaçlı ve müşteri memnuniyeti sağlayan bir hizmet olmasını rica ederim.

Kavas 739 Okunma

Cevaplar

  • Kavas01 Kasım 2016

    İlgili Müşteri Temsilcisi ertesi gün iletişime geçip konu hakkında yardımcı olacağını söyleyerek görüşmeyi sonlandırdı. Ardından arayıp ücrette %20 indirim yapabileceklerini bunun dışında yardımcı olamayacaklarını iletti. Ancak kronik hale gelmiş bir arıza ve bu fahiş bedeller üzerinden yapılan indirim çok komik ve yersiz. Makinenin arızasının giderileceği bile net olarak belli değilken (servise gelen yetkilinin söylediği) bir daha bu marka ürünlere güvenmek çok anlamsız. Umarım müşterilere verdiğiniz rahatsızlık satışlarınıza olumsuz yönde sizi de etkiler. Yerli mal alın garantisi olsun arıza çıkarırsa en fazla 200 TL verin ve kurtulun. İthal mal diye güvenirseniz her arızada asgari ücretin yarısı kadar masraflarla karşılaşırsınız.

  • Bosch Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön