18 Ekim 2017 #9702544

Bosch Bulaşık Makinesinde Deterjan Patlamama Arızası

2016 yılı Mayıs ayında aldığım Bosch marka bulaşık makinesi deterjan patlamama arızası sebebiyle farklı zamanlarda 2 defa onarım görmüştür. Aynı hatanın onarım sonrası tekrar etmesine istinaden 3. defa servis yönlendirilmiş ancak değişim talebinde bulunulmuştur. Değişim talebinin üzerinden yaklaşık 3 ay geçmiş, firmadan hem telefon hem de mail yoluyla süreç hakkında bilgi istenmiş ancak herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Arıza halen devam etmekte olup, Bosch firması ayıplı malının arkasında durmamakta, garanti süresinin geçmesini beklemektedir.

Emir 1.286 Okunma

Cevaplar

 • Emir13 Kasım 2017

  Bosch firmasının rezaleti devam etmektedir. 28.10.2017 tarihinde arayıp 7-10 gün içerisinde uzman göndereceğiz diye belirttiler ancak ne arayan ne de soran var. Bosch garanti süresinin bitimini beklemektedir.

 • Emir23 Ekim 2017

  2016 yılı Mayıs ayında aldığım Bosch marka bulaşık makinesi, şikayetime istinaden 21.10.2017 tarihinde deterjan patlatmama hatasına istinaden 4. defa müdahale görmüş ve aynı arıza bugün tekrar etmiştir. Bosch firmasına ayıplı malın değişimi için talepte bulunulmuş ancak talep reddedilmiştir. Hataya ilişkin görsel eklenmiştir. Bosch markasını tercih edeceklerin bilgisine sunarım.

 • Emir20 Ekim 2017

  Firma irtibata geçmiş olup aynı arızanın 1 yıl içerisinde 6 defa tekrar etmesi durumunda ürün değişimi yapılabilirmiş, ürün alacakların bu durumu göz önünde bulundurması gerekmektedir.

 • Bosch Temsilcisi18 Ekim 2017

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön