18 Nisan 2013

Bosch Bulaşık Makinesi Yıkamıyor!

3. yılını henüz doldurmayan bulaşık makinem bardakları,çatal bıçakları(jumbo-karaca) lekeli ve bulanık çıkartıyor,3 kere servis çağırdık onlarda gördüler, benim evimde benim gözümün önünde yıkama testi yapmaları gerekirken makineyi alıp götürdüler 2 gün sonra 2 tane çaybardağını peçeteye sarıp bakın temiz bişey yok diye getirdiler.


Bu arada makinenin fıskiyelerini de değiştirdiler.bir şey yoksa niye değiştirdiniz..makinanın plastik iç zemini yıkamadan sonra bile yağlı ve kirli, kullanmadığım deterjan çeşiti kalmadı.daha ucuz ve değişik markalar varken Bosch alma sebebimiz servis ağı , yılların tecrübesi ve malının arkasında duracağını zannetmemizdi, ama yanıldık.malınızın arkasında durun!!

Elif 170 Okunma

Cevaplar

  • Elif'in Teşekkür Mesajı04 Haziran 2015

    Makinamın parasını iade aldım.

  • Elif24 Nisan 2013

    18 nisanda Genel Müdürlüğüzden aramamıza ve bölgenizden geleceklerini bildirmelerine rağmen bizimle irtibata geçilmedi. ayrıca bizim garantimiz 1 haftaya doluyor ve biz artık bu durumda art niyet arıyoruz..

  • Bosch Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön