20 Ocak 2014 #2244290

Bosch Bulaşık Makinesi Yağ Biriktiriyor

1 yıl önce 2.600 liraya SMS69U38EU model Bosch bulaşık makinesi aldık. Cam eşyaları sürekli çizmesi nedeniyle bardakları zaten sık sık değiştiriyoruz. Servise göre bardaklar kalitesiz. 2 ay önce de makinenin zemininde yağ kalıntısı birikmeye başladı. Servis geldi,bize 20 liraya temizleyici sattı ve makineyi boş çalıştırın dedi. Yağ birikintisi gitmedi. Servis tekrar geldi, kendi temizleyicileriyle 2 kez çalıştırdı olmadı ve yağı bildiğin bezle sildi. Merkeze bildireceğini söyledi.Üstünden 2 hafta geçti, haber yok. Yağ tekrar birikmeye başladı. Yağla birlikte kirli su da kalıyor. Güvenip aldığım Bosch markasının, soruna çözüm bulmasını ya da makinenin değiştirilerek mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Arzu 179 Okunma

Cevaplar

  • Arzu28 Ocak 2014

    25.01.2013 de servis geldi. Bütün kontrolleri yaptı, fotoğraf çekti. Makinede görünen bir sorun yokmuş. Dün merkezden aradılar. Ray sistemi değişecekmiş. Kabul etmedik. Makinanın yağ artığı bırakmasıyla rayın ne ilgisi var? Yetkili birisiyle görüştürülsün istiyorum. Makinenin daha taksiti bitmedi. Biz yağ ve deterjan artıklı bulaşıkları elde tekrar yıkayıp kullanmak zorunda kalıyoruz. Yani iddia ettiklerinin tersine, ne sudan ne de deterjandan tasarruf edemiyoruz. Çözüm bulunmasını istiyoruz.

  • Bosch Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön