17 Haziran
#12127521

Bosch Bulaşık Makinesi E 24 Kayıt Arızası!

Ben evimdeki tüm beyaz eşyalarım Bosch marka olarak kullanmaktayım. Bosch bulaşık makinamı 6 yıl önce aldım. E 24 arıza yaptı, teknik servisi çağırdım. Cihaz arıtma pompasının arıza yaptığını ve değişmesi gerektiğini 600 TL gibi bir ücretinin olduğunu bildirdi. Garantisi yoktu.


Ben çok yeni bir makine 10 yılı geçmiş olsa anlarım. Bosch güzel bir marka hemen bozulmamalı dedim. Servis gitti. Ben 4446333 aradım ama sorun çözülmedi. 6 yıllık güvenilir Bosch makinenin bu kadar kolay bozulmaması gerektiğini düşünüyorum. Yetkililerden sorunumu çözmelerini bekliyorum.

Firdevs Firdevs 1.361 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi17 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları