Bosch Boşuna Talep Edilen Tamir Ücreti

Kazim Kazim29 Ocak 11:39

01.27.2020 tarihinde Bosch buzdolabının alt soğutucusu bölgesi bozulduğundan dolayı servis çağırdım servisteki eleman aleti kısa bir kurcalamadan sonra 1240 TL fiyat çıkardı aynı işi 100 TL yaptırdım. Şu an kullanıyorum yıllardır Bosch müşterisiyim evdeki bütün beyaz eşyalar Bosch markadır ama bu yapılan kabul edilebilir gibi değil insanları yanıltmak için mi servis gönderiyorsunuz. Yani garantisi bitince cihazın yanıltma mu yapacaksınız lütfen yetkili arkadaşlar bu sorunu çözün.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kazim 29 Ocak 13:32

Firma tarafından dönüş yapıldı ama biz derdimizi anlatamadık galiba biz tekrar teknik servis gelsin istemiyoruz bozuk olmayan buzdalıbına 1240 TL fiyat çıkartıkları için Bosch yöneticileri ve Bosch tüketicelerine sesleniyorum olan olay bu gereği yapılsın benim maki namda ki sorun çözüldü. Ancak servisin Bosch servisi adı altında insanları soyması... Bir gariplik var bence tekrar dönüş yapmanıza gerek yok servislerinizi uyarın yeter.

Bosch Logo Bosch 29 Ocak 11:54

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler