06 Temmuz 2013

Bosch Bilgilendirme Ücreti!

Nofrost buzdolabım bir yılda iki kez aynı arızayı verdi. Buzdolabın değişmesi için daha 5 kez aynı arızayı yapması gerekiyormuş. İki kez yiyecekler bozulunca ,bu kez daha erken çağıralım servisi dedik. Geldiler baktılar, buzdolabı sağlammış içerisi 6 derecede olması normalmiş. Garantide olmasına rağmen, ürün arızalı olmadığı için bilgilendirme ücreti istiyoruz dediler.


Bosch şirketinin yeni uygulaması imiş. Yani dolaplarındaki yiyecekler bozulsun, koktuğundan emin ol, ön tamirini yap sonra beni ara, arıza yoksa paranı alırım diyorsun. Artık ek garanti bitişindeki ilk arızada servis çağırmayıp yeni almaya karar verdim. Lütfen çözüm bulacaksanız iletişim kurun klasik cevaplara tokum artık.

Serkan 259 Okunma

Cevaplar

 • Serkan10 Ağustos 2013

  Bir ay içinde yaklaşık 3-4 kez arandım. Klasik cevaplar.Aradığınızda ücret bilgisi verilmiştir:) Bu bilgiyi vermiş olmanız, aldığınız ücretin haklı olduğunu göstermez,örnek kredi aidatları. Bana göre buzdolabı iyi çalışmıyor,almış olduğum ilk günden beri içinde hep bir koku var, bu kokuda buzdolabının arızalı olduğunu düşünmemi sağlıyor, hoş iki ay arayla aynı arızayı yapınca insan sinirli bir şekilde arıyor tabi servisi. Başka marka termosifon probleminde cihaz arızalı olmadığı halde hiçbir ücret talebi olmamıştı. Benim eleştirdiğim şirket politikası, bu düşünce değişmeyecekse ve para iadesi yapmayacaksanız zahmet edip standart cümleler kurmak için aramayın lütfen.

 • Bosch Temsilcisi10 Ağustos 2013

  Sayın İlgili, Şikayet konusu olay ile ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

 • Serkan15 Temmuz 2013

  tamamen sıfır yaklaşım yanlış.sadece aramış olmak için aradılar çözüm üretmenin yanından bile geçmediler.

 • Serkan06 Temmuz 2013

  Gerekli işlemler başlatılmış ve beklediğim şekilde klasik cevap verdiler yeni politikaları böyleymiş.Ben bu politikadan memnun değilim dedim yapabileceğimiz bir şey yok dediler.Çözüm önerimi de sunmayı unutmadım. Bu parayı servisinize sizin ödemeniz lazım, 25 değil de 10 tl ödeyin dedim. Çıkardığım sonuç ise: sloganları artık hikaye. insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim :)

 • Bosch Temsilcisi06 Temmuz 2013

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön