15 Aralık 2015

Bosch Ayıplı Ürünümüzü Değiştirmiyor

Eylül 2015'te aldığımız çamaşır makinemiz bozuk geldi. Kullandığımızın 3. günü servis çağırıyoruz ve bize bir sorun olmadığını söylüyorlar. 2,5 ay sonra da makine tamamen kullanım dışı oluyor. Bosch'tan daha tecrübeli bir servis elemanı istiyoruz ve gelen eleman makinenin kartıyla ilgili bir sorun olduğunu söylüyor. Ürün değişimi istiyoruz. Biz bu makineyi kesinlikle istemiyoruz. Sözde en iyi makinesini almıştık ve şu anda o makineye olan bütün güvenim gitti. Kaldı ki bizim sokağa atacağımız bir paramız yok! Yeni tüketici kanuna göre satıcı ayıplı mallardan 6 ay sorumlu ve alıcı isterse ürün değişimi yapıyor. Ben sadece yasal hakkımı ve Bosch'un ayıplı malzemelerinin arkasında durmasını istiyorum.

Elif 783 Okunma

Cevaplar

  • Elif'in Teşekkür Mesajı24 Şubat 2016

    Bosch bizi üzüp uğraştırsa da makinemizi değiştirdi. Bizim için kargoyu da istediğimiz saatte getirtti. Umarım bir daha bu tarz bir sorun yaşamayız. Teşekkür ediyoruz.

  • Elif17 Aralık 2015

    Eylül2015de aldığımız çamaşır makinemiz bozuk geldi. Kullandığımızın 3. Günü servis çağırıyoruz ve bize bir sorun olmadığını söylüyorlar. 2,5ay sonra da makine tamamen kullanımdışı oluyor. Bosch'tan daha tecrübeli bir servis elemanı istiyoruz ve gelen eleman makinenin kartıyla ilgili bir sorun olduğunu söylüyor. Ürün değişimi istiyoruz. Biz bu makineyi kesinlikle istemiyoruz. Sözde en iyi makinesini almıştık ve Şu anda o makineye olan btn güvenim gitti. Kaldı ki bizim sokağa atacağımız bir paramız yok! Yeni tüketici kanuna göre satıcı ayıplı mallardan 6 ay sorumlu ve alıcı isterse ürün değişimi yapıyor. Ben sadece yasal hakkımı ve boschun ayıplı malzemelerinin arkasında durmasını istiyorum.

  • Bosch Temsilcisi15 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön