17 Temmuz
Yorum Yap
#10675310

Bosch  Artık Müşteri Şikayetleri Değerlendirin... .

Bosch kalitesine güvenerek almış olduğum buzdolabım aldığım günden beri karlanma, buzlanma problemi çıkardı Bosch genel merkezine şikayetimi bildirdim. Defalarca teknik servis geldi sorun servis tarafından fotoğraflanarak tescillendi. Farklı bir modelle su pınarlı (Fark fiyatını ödedim) değişimi yapıldı. Ama sorun devam etti. Yeni buzdolabında yine karlanma ve buzlanma sorunu+buzluk kısmında kabarmalar şişme gibi sorunlar var Durumu tekrar Bosch teknik servisine ilettim. Servis geldi buzlanma, karlanma buzluk kısmını zemin kısmındaki kabarma olduğunu gördü, fotoğraflarını çekti. Kart değişimi yaptılar. Yine sorun düzelmedi. Tekrar Bosch genel merkezine şikayetimi bildirdim. 2 Hafta oldu, hala çözüm yok her aramamda servis talebi açılmış servis tekrar gelecek diyorlar gelen giden yok bosh tarafından mağdur ediliyorum. Bu seride problem olduğunu düşünüyor; daha fazla mağdur edilmemem adına Farklı üst modelle değişim talep ediyorum.

Cesur 3.675 Okunma

Cevaplar

 • Cesur'un Teşekkür Mesajı04 Eylül

  Teşekkürler

 • Cesur01 Eylül

  Teşekkürler Bosch ismine yakışanı biraz geç olsa da yaptı

 • Cesur07 Ağustos

  Bosch Markasından uzak durun.... Bizi paramızla rezil ettiler siz rezil olmayın Buzluk kısmında karlanma buzlanma şikayetimden dolayı 2 defa değişimi yapıldı. Yeni değişen buzdolabında da karlanma, buzlanma devam etmektedir+ (Buzluk kısmında zeminde kabarmalar) oldu. Bosch merkezi, bu kabarmalar buzluğa sıcak tava koymuşuz, buzluğa fön makinesi tutmuşunuz ondan olmuştur diyorlar. Ben böyle komik bahane görmedim. Buzluğa neden? Sıcak tava koyayım, neden? Fön tutayım siz ne içiyorsunuz. Bosch gibi bir markanın adını kirletiniz yazıklar olsun. Kullanıcı hatasına sokmak için ne yaparsanız yapın haksızsınız. Ama ben hakkımı sonuna kadar arıycağım.

 • Cesur07 Ağustos

  Bosch Markasından uzak durun... . Bizi paramızla rezil ettiler siz rezil olmayın Buzluk kısmında karlanma buzlanma şikayetimden dolayı 2 defa değişimi yapıldı. Yeni değişen buzdolabında da karlanma, buzlanma devam etmektedir+ (Buzluk kısmında zeminde kabarmalar) oldu. Bosch merkezi, bu kabarmalar buzluğa sıcak tava koymuşuz, buzluğa fön makinesi tutmuşunuz ondan olmuştur diyorlar. Ben böyle komik bahane görmedim. Buzluğa neden? Sıcak tava koyayım, neden? Fön tutayım siz ne içiyorsunuz. Bosch gibi bir markanın adını kirletiniz yazıklar olsun.

 • Cesur17 Temmuz

  İrtibata geçmek önemli değil, önemli olan problemin çözümü

 • Bosch Temsilcisi17 Temmuz

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler