15 Ağustos
Yorum Yap
#10793670

Bosch Ankastre Ocak Bir Kullanımda Eriyen Gaz Düğm

Bütün beyaz eşyamı kaliteli olduğunu düşündüğüm için Bosch marka aldım. Geçen hafta kurulum yapıldı ve 26 Ağustos ta düğünüm var. Evde henüz oturulmadı ve sadece bir kez çay demlemek için ocağı kullandım. Basit bir çaydanlık ateşi neticesinde gaz açma düğmeleri bildiğiniz eridi. Yalnızca 10 dakika kullanım sonucu bu hale gelen ocak yemek filan yapsak ne hale gelir merak ediyorum.


Konu hakkında teknik bilgi sahibi biri olarak kaliteyi kendine şiar edinmiş bir firmanın kötü plastikten enjeksiyonda basılmış düğmeleri buraya nasıl kullandığını veya ArGe yapan mühendis arkadaşın o malzemeye karar verirken içinde bulunduğu ruh halini cidden merak ediyorum.


Üstüne gelen servis ve bana sonradan dönüş yapan kişi kullanıcı hatası derken kullanılmayan bir şeyde nasıl bu tarz bir şeye karar verdiklerini anlamıyorum. Ayrıca dalga geçer gibi talep edilen 122 TL kabahatin üstüne küfür gibi geldi. Bakalım sorun ile alakalı Bosch ne gibi bir tavır takınacak merak ediyorum.

Atilla 1.098 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi15 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları