27 Şubat
Yorum Yap
#10178705

Bosch Ankastre Fırın Pişirmiyor Maalesef!

2017/Ekim ayında ankastre 3’lü set aldık kurulum 2017/Aralık ayında yapıldı. Fırında börek yaptık içi çiğ kaldı, sıcaklık fazla diye düşündük fırın ısısını düşürüp denedik bu sefer dış kısımlar kayış gibi oldu içi yine çiğ kaldı, tepsiyi yağlayıp ve yağlamadan denedik, 2 adet tepsisi var birisi börek tepsisi, her iki tepsiyi dahi ayrı ayrı denedik hiçbir şekilde pişirmedi içi çiğ kaldı, müşteri hizmetlerini aradığımızda bizim pişirmeyi bilmediğimizi, servisin gelip bakması gerektiğini birlikte pişirelim programı uygulayacaklarını söylediler, servis geldi birlikte pişirdik içi çiğ kalan böreği kendileri de gördü hatta tadına bakıp evet çiğ dediler, resimlerini de çektiler, ancak bir daha arayan soran olmadı servisi defalarca aradık telefonu açmadılar, müşteri hizmetlerini defalarca aradık günlerce oyaladılar son olarak 27.02.2017 tarihli görüşmede fırının ayarları normal değerlerde olduğunu bizim pişirmeyi bilmediğimizi ve hiçbir işlem yapmayacaklarını kaba bir üslup ile ifade ettiler.
Ben de şunu sormak istiyorum daha önce başka marka fırını 20 yıl kullanmıştık ve hiçbir sorun yaşamamıştık, o zaman pişirmeyi biliyorduk ta Bosch alınca mı unuttuk acaba?
Biz fırını kullanmak için aldık, aylardır ürünü kullanamıyoruz, pişirse neden pişirmiyor diyelim, ama Bosch, müşteri şikayetlerine kulaklarını tıkamış durumda, ürünü satın aldıktan sonra ürün ile ilgili şikayetiniz varsa kendi başınıza kalıyorsunuz.

Tevfik 1.541 Okunma

Cevaplar

  • Tevfik27 Şubat

    Şikayetimiz firmaya iletildi, hala telefon açıp resimlerde gördük börek pişmişti iddiasındalar bu kadarına pes artık yasal yollara başvuracağım

  • Bosch Temsilcisi27 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler