25 Ekim 2016 #6779101

Bosch Ankastre Fırın Camı Patladı!

1.5 yıl önce aldığım ankastre fırının camı kendiliğinden patladı. Söz konusu cama fiziksel bir müdahale olmaksızın parçalanmasına rağmen gelen servis görevlisi bunun kullanıcı hatası olduğunu söyleyip, bir de servis ücreti talep etti. Makine mühendisi biri olarak bunun kullanıcı hatası olmadığını, üretici firmasından kaynaklı bir hatadan kaynaklandığını belirtmeme rağmen bir sonuç alamadık. Bosch firmasına güvenip tüm beyaz eşyamı onlardan aldım ama büyük hata yapmışım. Biran önce mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Vedat 8.090 Okunma

Cevaplar

 • Vedat28 Ekim 2016

  Böyle bir rezillik olamaz, bir de utanmadan iskonto yapıyorlarmış. 200 lira karşılığında değiştireceklerini söylüyorlar. Darbe almadan kendiliğinden patlamış bir ürünü nasıl darbe alıp patlamıştır diyebiliyorsunuz. Ben makine mühendisiyim bağlantı noktasından patladığı belli bu montaj kaynaklı bir hata olmasına rağmen nasıl müşteri kaynaklı diyebiliyorsunuz. Gerekli tüm yasal hakkımı kullanacağım tüm beyaz eşyamı Bosch aldığıma pişmanım ve bunu tüm çevreme de söyleyeceğim. Bosch pişmanlıktır

 • Vedat28 Ekim 2016

  Enimle aynı durumu yaşayan 5141824 ve 4477863 nolu şikayetleri neden garanti kapsamında değiştirdiniz. Sanki yalan söylüyormuşuz gibi tavırlar var bir de. Yazıklar olsun böyle bir firmaya, tabi paraya doydukları için bu tavırları sergiliyorlar. Ama patronlarının prensibimini unutmuşlar. Siz müşteri/itibar yerine parayı seçtiniz.

 • Vedat28 Ekim 2016

  Bosch marka ankastre fırınımın camı eşim yemek yaparken birden camı patladı. Daha önce firmaya iletilen 6779101 numaralı şikayetim ile ilgili herhangi bir işlem hâla yapılmadı. Kullanıcı hatası olduğu söylenip bizden ücret talep edildi. Herhangi bir müdahale edilmeden kendiliğinden patlayan cam nasıl kullanıcı hatası olabilir. İvedi ile sonuç alınmasını istiyorum.

 • Vedat28 Ekim 2016

  Utanmadan bir de arayıp iskonto yapabileceklerini söylüyorlar. Makine yüksek mühendisiyim bu ürünün montaj kaynaklı bir hata olduğu aşikar, olaydan sonra fotoğrafladım. Evin tüm beyaz eşyasını Bosch marka aldım, ama çok pişmanım. Bosch pişmanlıktan başka bir şey değil.

 • Vedat25 Ekim 2016

  Mağduriyetim giderilmedi sadece süreç ile bilgi verildi. Konu ile ilgili mağduriyetimin ivedi ile çözülmesini istiyorum.

 • Bosch Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön