31 Ekim 2016
Yorum Yap
#6815266

Bosch Aldığım Ocak Eğik Çıktı

Yaklaşık 1 ay önce pbh6c5b60l model bir ürün aldım. Tadilat nedeniyle montajını daha yeni yaptırabildim. Montajı yapan arkadaşlar gittikten sonra fark ettim ki ocağın sol tarafı havada duruyor. Servis çağırdım "bunlar hep böyle yapacak bir şey yok" dediler ve gittiler. Bir iki teknik detay verdiler ve detaylardan anladığım kadarıyla ürünün serisinin hatalı üretim olduğunu ima ettiler. Ancak araştırmalarım beni konunun böyle olmadığına ikna etti.


Ben Bosch gibi bir markanın eğik bir ürün üreteceğini veya tezgaha yerleştirdikten sonra bir tarafı havada kalacak şekilde dengesiz üretim yapacağını düşünmüyorum. Ancak servisin bu tutumunu hiç beğenmedim. Çözüm bulmak yerine bana ya duruma alışmam gerektiğini ya da benden kaynaklanmayan bir hatadan ötürü oluşan sıkıntının çözümünü başka yollarla kendim bulmam gerektiğini ileterek gittiler.

Tunay 1.885 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler