27 Mart 2017 #8124607

Bosch Adana Servis Çalışanı Parça Değişimi Sırasında Dolabı Çizdi

Çeyiz olarak aldığımız Bosch buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi ilk kurulumuna gelen servis yetkilisinin buzdolabı kurulumunu yaptığı sırada, gösterge panelindeki karartıyı fark ettim, sorduğumda "içeriden bir kablo kopuktur, ben de siz söyleyince fark ettim önemli bir şey değil. " dedi müşteri hizmetlerini aradım "bugün aramayın bir hafta sonra arayın ücreti benden keserler" diye diretti. Ürünü bu şekilde teslim alamayacağımı söyleyip Adana'daki bayiye ve müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. Servis aynı gün tekrar geldi değişim için gün verdiler, hatta ücret ödeyip üçünün de 4 sene garantisini uzattık, birkaç gün sonra gelmişler tamir sırasında nişanlım ve biz yanlarında değildik panelin etrafını çizmişler. Dolap oradan paslanacak oksitlenecek. Acilen dolabın iadesini ya da değişimini talep ediyoruz Adana Yurt mahallesine bakan Bosch servisinden de ayrıca şikayetçiyiz.

Esin 1.661 Okunma

Cevaplar

  • Esin13 Nisan 2017

    Adana'da çeyiz için aldığımız Bosch buzdolabı ilk günden beri sorunlu, daha kullanmaya başlamadan üç kere servis geldi. İlk kurulumda gösterge panelindeki karartı için ekran değiştirdiler onu değiştirirken kapağı çizdiler. Oradan oksitlenme yapacağı endişesiyle kapağı değiştirdik şu an dolap soğutma yapmıyor. Artık bu dolap için tamir istemiyoruz, bir an evvel birebir değişimini ya da iadesini istiyoruz. Ürün ayıplı üründür.

  • Esin09 Nisan 2017

    Adana'da çeyiz için aldığımız Bosch buzdolabı ilk günden beri sorunlu, daha kullanmaya başlamadan üç kere servis geldi. İlk kurulumda gösterge panelindeki karattı için panel değiştirdiler onu değişirken dolabı çizdiler. Oradan oksitlenme yapacağı endişesiyle kapak değiştirdik şu an dolap soğutma yapmıyor. Biz artık bu dolabın tamirini istemiyoruz. Tüketici Hakem Heyetine kadar hakkımızı arayacağız bu dolabın düğünümüzden önce bir an evvel değiştirilmesini ya da iadesini istiyoruz. Ürün ayıplı üründür.

  • Bosch Temsilcisi27 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön