Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bosch 3 Aylık Bulaşık Makinesinde İyi Yıkamama Ve Koku Sorunu!

profile
Esra
18 Eylül
2.175

3 ay önce Bosch bulaşık makinesi satın aldık. Tencere, tavaları iyi yıkamama ve koku sorunu vardı. Servis 2 kere geldi. Mekanik olarak tespit sağlayamadı. 3. Kez yıkama testi istedim. Test sonrasında et haşladığım düdüklü tencere ve teflon tavayı temizlemediğini servis fotoğrafladı. Test sonucum ve değişim talebim için genel müdürlükten aradılar. Kabul etmediklerini söylediler. Tencerenin dibinde yanık olduğunu iddia ettiler. Sanki teste gelip kendileri görmüş gibi iddia ettiler. Halbuki yanık esamesi yoktu. Teflon tavamı 2 kez yıkamıştım. 3. Kez de servis geldiğinde yıkandı hala tüm tavada yağ vardı. Ağır kirmiş temizlemiş. (teflon kaygan bir yüzeydir. Arınmaması imkansız. Tekrar yıkama testi istediğimi söyledim. Böyle bir prosedür olmadığını söylediler. Üstüne 2. Kez aradım bu seferde yıkama testinin ücretli olduğunu belirttiler. Bosch servis sistemi gerçekten ama gerçekten herhangi bir sorunda müşteriyi yıldırma, müşteriyi tüketme üzerine çalışan firmaymış. Çok pişmanım bu markayı tercih ettiğim için. Eve ® gelen servisle yaşadığım mücadeleden bahsetmek bile istemiyorum. Çok yetersiz ve bilgisizler. Hortumu, makine giderini bile kontrol etmediler. Makineyi zorla ben çektirdim kontrol sağlamaları için. Servise sorduğum tüm sorular saçma bir şekilde müşteriyi yıldırmak için cevaplandı. 3 aylık makineyi tamire göndersem gene beni süründürecekler buna eminim. Bosch markası benim tüm güvenimi tahammülümü sonuna kadar tüketti! Paramı geri iade edin. Bunu da kabul etmiyorsanız değişim yapılmasını istiyorum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Bosch Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 4 dk
Bosch Logo
18 Eylül 15:12
Esra
Esra
18 Eylül 18:10

İletişim sağlandı. Talebim ısrarla kabul edilmiyor. Tüm test ve raporlara rağmen reddedildi. Genel müdürlükten Bana tencereleri kullanım kılavuzundaki gibi değil tencereleri telle kazıyarak yerleştirmem önerdi. Yanık tespitini servisin yapması gerekirken genel müdürlük fotoğraflara bakarak hayal gücüyle tespit etti. Yani işine geldiği gibi... Kesinlikle ve kesinle Bosch markasi cihazının arkasında değil. Performansı kötü cihazları insanlara satma derdindeymiş. Yakın zamanda 20 derecelik buzdolabı üretip, cihazımızda mekanik hiçbir sorun yok bunu böyle kullanın diyebilecek bir marka. Başka bir marka alsaydım bu yikama testinden sonra çoktan değişim veya iade sağlanmıştı.

Benzer Şikayetler

Bosch Genel Müdürlüğü Kurutucu Makinesi

profile
Evren
16 Ekim
1.026

Bosch Genel Müdürlüğü Bosch marka kurutucu satın aldım. Parasını peşin ödememe rağmen ürün teslim edilmedi. Çünkü stokta olmayan ürün satılmıştı. Bu konu ile ilgili Bosch genel müdürlüğüne şikayet talebi oluşturdum ve belli bir süre bekledim ama nafile. Hiçbir dönüş olmadı. Bununla birlikte herhangi...

Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Kurulum Problemi

profile
Tülin
06 Eylül
651

22 Temmuz tarihinde bir Bosch bayisinden çamaşır kurutma makinesi aldım. 17 Ağustos'ta teslim edildi. 26 gün sonra yani. Gelen cihaz arızalı çıktı. Değiştirilecek dedi servis. Makineyi zaten çok bekledim, hızlandırabilir misiniz. Ricasında bulundum müşteri hizmetlerine. Not aldık dediler. 24 Ağustos...

bosch para iadesi yapmıyor

profile
Büşra
10 Nisan
2.634

Bir hafta önce Bosch online üzerinden dikey süpürge sipariş ettik ancak 10 güne kadar gönderim olacağını söyledikleri için bugün iade talep ettim ; ödemenin 14 iş günü içerisinde yapılabileceği söyledi. Paramı geri istiyorum. Türkiye yetkilisi BHS ev teknolojileri talep sorumlularının tavır ve tutum...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Cemal
Cemal

Biz de bulaşık makinesi aldık çok ciddi bir plastik kokusu var bütün çabalarımıza rağmen iade için adım atılmadı. Ben de konuyu Tüketici Mahkemesi'ne taşımaya karar verdim. İnşallah sizin sorununuz da çözülür son zamanlarda çok fazla koku sorunu görüyorum Bosch markasında.

Esra
Esra

Ben de sonuç alamadım. Faturayı, fotoğrafları hazırladım. Tüketici Hakem Heyeti'ne bu hafta sonu e devlet üzerinden ben de başvuruda bulunacağım.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Bosch Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 4 dk
Benzer Şikayet Yaz