13 Ekim 2016 #6681175

3,5 Senede Bosch Marka Buzdolabımın Motoru Yandı

Mart 2013 tarihinde alttan soğutmalı gri metalik renginde noFrost buzdolabını 2500 TL e satın aldım. (şu anda Bosch'ta benzer model 4000 TL civarında) 7 Ekim 2016 da işten eve döndüğümde dolabının alarmının öttüğünü ve dolabın ne altının ne üst tarafının soğutmadığını fark ettim. Dolabın buzluğunda bulunan tüm etlerde çözülmüştü maalesef. Eve gelen Bosch yetkili servisi buzdolabının hem motorunun hem invanter kartının hem de ana makinenin kartının yandığını söyledi ve tüm bu parçaların toplamının 1200 TL'ye mal olacağını bildirdi. Ya tamir ettirin ya da yenisini alın dedi. 3,5 senede buzdolabının motoru nasıl yanar? Bosch marka artık hiçbir ev aleti evime sokmayacağım ve bunu herkese anlatacağım. Bosch'un sürekli olarak "Müşterinin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim. ". Reklamları sadece hava civa.

Tulay 1.812 Okunma

Cevaplar

  • Tulay15 Ekim 2016

    Bosch marka nofrost buzdolabımın 3,5 senede motoru yandığına dair bir şikayette bulunmuştum. Olayı değerlendirip 1 gün içerisinde döneceklerini söyledikleri halde bir dönüş olmadı. Ben daha ne kadar beklemek durumundayım. 1 haftadır buzdolabım çalışmıyor, buzdolabının teknik hatasının kabul edilip tamir ettirilmesini veya muadil olan yeni bir buzdolabı ile değiştirilmesini istiyorum. Eğer herhangi bir çözüm önerisinde bulunulmazsa evimde alınmış tüm Bosch marka ürünlerini de değiştireceğim ve tüm aile eş dost kimseye Bosch marka hiçbir ürün almamaları konusunda ikna edeceğimi belirtmek isterim.

  • Bosch Temsilcisi13 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön