25 Mart 2016

Bosch Elektrikli El Aletleri Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesinden Gelen Gıcırdama Sesi!

02/03/2016 tarihinde Bosch 33-11 yüksek basınçlı yıkama makinesi aldım. Makinenin tetiğine elimizi basıp çektikten sonra motorundan kayış sesi gibi gıcırdama geldi. Satıcı "böyle bir durumda bize getirirseniz değişim yapamayız, cihazı yetkili servise götürmeniz gerek" dedi.

Cihazı yetkili servise götürdüm test ettiler. (yetkili servis, Ankara) Daha önce de birkaç cihazın bu şekilde geldiğini sesin normal olduğunu cihazın çalışır durumda olduğunu söylediler. Ben de bu ses normal değil tetiği çekince gıcırdama sesi geliyor dedim ve cihazı iade etmek istediğimi söyledim.

Yetkili servisin hazırlamış olduğu raporda "çalışması normal, müşteri makinenin sesinden memnun değil, şanzıman sesinden memnun değil" şeklinde bir ibare yazıldı. Makineyi bu şekilde kullanmak istemiyorum ses çok rahatsız edici.

Mehmet 597 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Elektrikli El Aletleri Temsilcisi25 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili sizinle irtibata geçmiş olup, konu ile ilgili gerekli araştırma ve değerlendirme sağlandıktan sonra sizinle tekrar irtibata geçecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Bosch İletişim Merkezi 444 80 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön