Bosch Yırtılan Körük Lastiği İçin Fahiş Ücret İstedi.

Alp Gül Er D. |

Ekim 2013 yılında alınmış olan tüm makineleri Bosch marka ve en üst seri profesyonel home çamaşır makinesi 9 kg ve evde 2 kişi yaşıyorum . Koruk lastiği yırtılmış ve garanti dışı olduğunu söylüyorlar. Allah aşkına bu lastiği ben yemiş olamam herhalde. Makina ucuz makina olsa anlarım ki aynı tarihlerde başka marka aldım o makinaya bir şey yok fiyatı 450 lira. Bu makina 2100 lira. Lastiği yırtılıyor ve lastik bedeli de makina fiyatı gibi 200 lira. Ya lastiği kaliteli ve yırtılmaya mahal vermeyecek şekilde tasarlayın yada yapamadığınız parçayı değiştirin. Hem ben Bosch' um diye mal satacaksın, hemde malın arasında durmayacaksın, böyle bir dünya yok. Lütfen körük lastiğim değişsin.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alp Gül Er D.
  10 Kasım
  16:24

  Malının arkasında durmayan Bosch a diyorum ki makinesini alsın götursun hem yanlıs tasarımla musteri hatası deyip işi kapatacak sin makine ni al da git o zaman indesit alırım on kat da iyi yani hizmette önemli olan verimlilikdir marka olmak değil

 • 08 Kasım
  17:13

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi