Bosch Yetkili Servisin İş Bilmezliği!

Oktay M. |

Bosch buzdolabımın dondurucu kısmı yeterli derecede soğutmamaya ve bu yüzden uyarı alarmı vermeye başladı. Yetkili servisi çağırdım. Gelen görevli dondurucuyu açıp 10 saniye baktıktan sonra 2 tane kabloyu (sensör ve sigorta) 220 TL gibi uçuk bir ücret karşılığında değiştirdi. Buzdolabı tamirden 2-3 gün sonra yine arıza verdi.

1 hafta sonra dondurucu artık hiç çalışmayınca servisi yine çağırdık. Bu sefer gelen başka 2 görevli dondurucunun üstünde çatlak olduğunu bundan dolayı soğutma kanallarının tıkandığını söylediler ki bu çatlağı bir türlü bize gösteremediler ve 150 TL ücret talep ettiler.

Daha önceki görevlinin değiştirdiği parçaları geri verip ücretimizi de iade etmelerini istedik bunun mümkün olmadığını söylediler. Sonuç olarak Bosch yetkili servisi paramız iş bilmez bir servis elemanı aracılığıyla alındı ve buzdolabımızı tamir etmeyip bizi mağdur etti.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  09:28

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi