Bosch Yetkili Servis Yerini Öğrenmek İstiyorum!

Oktay A. |

Bosch yetkili servis yerini öğrenmek ile ilgili büyük bir sorun yaşadık. Gerçekten her yönden boş olduğunuzu kanıtladınız. İnterneti sürekli kullanan birisi olarak, Bolu yetkili servis noktasının yerini öğrenmek için bosch 'un web sayfasına girdim. Evet adres var. Hatta google aracılığı ile yerini de göstermişler. Bu adrese gidiyorsunuz. Bir bakıyorsunuz yetkili servis yok. Sonra acaba taşınmış olabilir mi diye maalesef telefonla arıyorsunuz. Birisi çıkıyor. Diyorsunuz ki, ben Bolu'dan arıyorum yetkili servisinizin yerini öğrenmek istiyorum. Kayıt yapalım daha sonra söyleriz. Ad, soyad, telefon, mail adresi ve elektrik süpürgesinin modeli. Diyorum ki evde değilim. O zaman kusura bakmayın.

Etiketler :

Bayi Fiziki Şartlar Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oktay A.
  24 Mart
  17:28

  Bu arada öğrenemediğimi zannetmeyin... .Oradaki esnaflardan birine sordum. sağ olsun yerini söyledi... Yani yetkili servislerinizin yeri saklı kalmıyor. Bilginize...

 • Oktay A.
  24 Mart
  17:12

  Bosch, yetkili servisin yerini söylememekle neyi amaçlıyor acaba merak ediyorum:))) Bosch alırken bir değil, bin kez düşünün... .

 • 24 Mart
  14:17

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi