Bosch Yetkili Servis Ücret Talebi Ve İlgisizlik!

Nihat A. |

Bosch marka derin dondurucu karlanma yapmaya başladığından dolayı Yetkili Servis çağırmak için Çağrı Merkezlerinden talep oluşturduk. Talep oluştururken doğal olarak sorunu aktardık. (Derin Dondurucu Karlanma/Buzlanma yapıyor). Yetkili Servis geldi bunun doğal bir şey olduğunu çözülene kadar kullanmayıp tekrar kullanabileceğimiz söylendi. 35 TL servis ücreti talep edildi. Çağrı Merkezi oradaki Teknisyene Teknisyen Çağrı Merkezine topu atıyor. Yanlış bilgiden ziyade yalan bilgi veriyorlar. Talep oluştururken niye normal bir durum karlanma olması demediniz diyorum biz bilmeyiz onu diyorlar. Hem arıza giderilmedi hem para alındı. Uzak durmak gerekiyormuş!

Etiketler :

Ücretlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat A.
  10 Temmuz
  09:13

  İletişim bölümünde ihtisas yapan birisi olarak sizin İletişimden kastınız nedir bilmiyorum. Aranacağımı da sanmıyorum. Biz aradığımız zaman cevap vermiyorsunuz ki sizin aramanızı bekleyim. Bu işi Tüketici Hakem Heyetinde çözeceğiz anlaşıldı.

 • 09 Temmuz
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi