03 Nisan 2013

Bosch Yedek Parçadaki Fahiş Fiyat!

Bulaşık makinemi bozuldu ve servis çağırıp bakmalarını istedik. Makinemizin modeli SGS5318/12
Gelen servis arza tespiti yaparak elektronik kartın yandığını söyledi. Ücreti sorduğumda ise tam bir felaket ile karşılaştım.

270 TL elektronik kartın bedeli olduğunu ve servis fiyatları olduğundan kesinlikle bir indirim yapılmadığını iletti. Bende bu fiyata yaptırmak istemediğimden 25TL taktim edip servisi gönderdim.

Nasıl oluyor da bu kadar yüksek bir servis ücreti oluyor anlamıyorum. Ücrette indirim yapılarak makinemim tamir edilmesini talep ediyorum. Bütün eşyalarımı Bosch marka. Yedek parça bu kadar pahalı ise artık alacağımız yeni eşyalarda Bosch dan uzak durmaya başlayacağız.

Murtaza 96 Okunma

Cevaplar

  • Murtaza 03 Nisan 2013

    Evet aradılar bilgi verdiler. Arayan kişi hala fabrika fiyatları bu diyor. Ben bu fiyatların yüksek olduğunu ve bu fiyata yaptıracağıma gider başka bir marka makine alacağımı söylüyorum. Telefondaki beyfendi de görüşlerinizi iletiyorum diyor. Yani umurlarında bile değilsiniz. Bir daha evime asla Bosch sokmam. 6ay önce yeni evimin tüm eşyalarını bosch aldığım için çok pişmanım. Ama aynı hatayı 2.kez asla yapmayacağım.

  • Bosch Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön