06 Mart 2013

Bosch Yasal Tamir Süresi Dolan Ürün!

Satıcı bayinin sorunsuzluk ve kaliteli kullanım adına tarafımıza çok fazla överek tavsiye ettiği Bosch'un serideki en kaliteli ve en pahalı buhar istasyonlu ütüsünü satın aldık. Ütü aynı yerden toplam 3 kere arıza verdi. en son servise bildirim tarihimiz 12.02.2013 ve bugün yasal tamir süresi olan 20. gün dolmasına rağmen hala tarafımızı arayan ve bilgilendiren kimse olmadığı gibi servisteki 10. günü doldurduğunda yasada hakkımız olmasına rağmen geçici ürün teklifinde dahi bulunmadılar. İlgili ürünün ücret iadesini talep ediyoruz.

Dogan 163 Okunma

Cevaplar

  • Dogan06 Mart 2013

    Gecikmeden dolayı yapacak bir şey olmadığını(!) :) yasal sürenin 30 gün olduğunu (!), servislerini bu konuda uyaracaklarını ifade ettiler. Tüketici hizmetleri tarafından kendilerini haklı çıkaracak görüşlerden başka bir şey duyamadığımız için bugün tüketici hakem heyetine başvuruyoruz.

  • Bosch Temsilcisi06 Mart 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olay ile ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön