Bosch Ütü Servisten Aynı Sorunla Geri Döndü!

Deniz G. |

1 Haziran'da su akıtan ütümü Mersin Yenişehir yetkili şubesine teslim ettim, su deposunun arızalı olduğunu yenisi için ücret ödemem gerektiği bilgisini verdiler, kabul ettim ve 10 gün sonra ütümü tamir olduğunu düşünerek eve götürdüm ama ne yazık ki hala aynı arıza devam ediyordu.

Tekrar servise 13 Haziran'da götürüp problemin devam ettiğini, değişen parçanın bir işe yaramadığını belirttim. Kontrol edeceklerini söylediler. Aradan 1 hafta geçmesine rağmen bir cevap alamadım.

Çağrı merkezine bildirdim fakat oradan da bir dönüş olmadı, işimi gücümü bırakıp tekrar yetkili servise gittim ve bugün ayın 23'ü; Sonuç ütüye daha bakılamamış. 1 Haziran-23 Haziran arasında yapılan tek şey benden ödeme alınması oldu.

Bosch gibi bir markaya böyle bir servis hizmeti yakışmıyor, yetkililerin bu duruma bir çeki düzen vermesini, 3 haftadır sonuç alamadığım problemin bir an önce çözülmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz G.
  27 Haziran
  18:04

  24 Haziran'da çağrı merkezi şikayetimle ilgileneceklerini belirtmek için aradı, bugün ayın 27si önümüz bayram ve hâlâ ütü yok piyasada dört gözle bekliyorum

 • 24 Haziran
  14:41

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi