07 Mayıs 2013

Bosch Ürünlerimi Teslim Etmiyor!

Bosch tarafından ücretini ödeyerek aldığım fakat yeniden tasarlanacak denerek stoklardan topladıklarını söyledikleri teslim edilmeyen buzdolabım için beşinci kez arandım ve "dün konuşmuştuk, Sikayetvar.com üzerindeki şikayetiniz üzerine tekrar arıyoruz, fakat bildiğiniz gibi yeni bir şey yok." dendi ve günümün iyi geçmesi dilenerek görüşme sonlandırıldı.

Site üzerinden "Şikayetiniz cevaplandı" olarak bu görüşme istatistiklere olumlu yansıdı.Fakat benim sorunum çözülmedi. 3 ay önce kampanya döneminde aldığım ve teslim edilemeyen kdn64vl20n kodlu buzdolabının şu anda benzerini bile alsam arada 300-400 tl lık bir fark olacak. Benden başka bir model seçmem ve Bosch'un yine kar etmesi isteniyor.

Bilal 115 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 08 Mayıs 2013

    Yani gerçekten bu kadar yüzsüzlük olur! Bosch Çağrı Yönetim Merkezi(!), bayisinin bile elinden bir şey gelmediği halde "yapalım olsun biz bir şekilde halletmeye çalışalım ama" dediği konuda, kılını bile kıpırdatmayarak kalitesini gösterdi.Konuştuklarım da cabası, boşuna çenemi yormuşum sadece.Tüketici mahkemesi, tüketici koruma heyeti, hakkımı aramaya devam edeceğim.Canlarının istedikleri gibi davranmamalılar.

  • Bilal 08 Mayıs 2013

    Bosch bayisi topu genel müdürlüklerine atıyor, genel müdürlük topu bayisine atıyor, arada kalan tüketici sizce ne yapmalı? Kafalarına göre stoklarından çektikleri buzdolabını teslim etmiyorlar. Yerine başka model seçin farkını ödeyin diyorlar. Bayi istedikleri gibi davranıp bizi arada bırakıyorlar diyor. Kdn64vl20n kodlu satın aldığım buzdolabını alamıyorum.5 defa aradılar Bosch'tan ama hiç bir çözüm sunmuyorlar.Normalmiş gibi davranmaları en sinir bozucu yanı.Böyle davranmaya hakları yok.

  • Bosch Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön