Bosch Ürünler Teslim Edilmedi.

Üstüngel İ. |

1 yıl önce Bosch'tan aldığım 4 adet ankastre ürünü (aspiratör, fırın, bulaşık makinesi ocak) bana teslim edemedi. Çağrı merkezini 100' aramama rağmen aldığım cevap:

Sorun gerekli yerlere iletildi 24 saat içinde size dönüş yapılacak. 3 gün ürünlerin gelmesini bekledim ama teslim edilemedi. Sözde şikayet sorumlusu ile görüştüm sonuç yok, Bosch genel müdürlüğü aradığım en yetkili kişi santraldeki operatör. Yetkili birisine aktarın dediğim de 444' lu numarayı arayın diyorlar.

Kısacası tam bir dümen kurmuşlar, dolandırıcılığın daniskası derler ya, işte burada onu yaşayabilirsiniz. Denemek serbest. Benden söylemesi eğer macera yaşamak isterseniz Bosch'u deneyebilirsiniz, ne acıdır ki Bosch'un önem verdiği sözlerden eser bile kalmamış. Satın aldığım ürünleri hem temin edemiyorlar hem de 1 saniyede 100 yalan üreterek yanıltmaya çalışıyorlar.

Etiketler :

Bayi Personel Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Üstüngel İ.
  20 Mart
  13:07

  Şikayet yazsan da okuyan mı var. Hazır cevaplarla insanları aldatmak Sizin için başarı olarak görünüyor herhalde! Ne yazık ki mahkemelik olacağız... Bu firmadan alışveriş yapmayı düşünenlere duyurulur!

 • Üstüngel İ.
  17 Mart
  09:20

  Keşke yetkili biri çıkıp, kusura bakmayın biz bu işi beceremedik ama başkaları da aynı şeyi yaşamasın diye şu şu tedbirleri aldık deseydi bir nevi kızgınlığımı gidermiş olurdum. Ama görünen o ki klişeli cevaplarla aynen Çağrı merkezinde olduğu gibi vurdum duymazlığa devam, bu resmen müşteriyle dalga geçmekten başka bir şey olamaz. Umarım şikayetimi okuyan ve takip endenler gerekli olduğu kadar mağduriyetimi anlamıştır. Bosch'tan hiçbir şey alınmaz!

  Anladığım kadarıyla firma yetkili birini bulamıyor!

 • Üstüngel İ.
  13 Mart
  22:09

  Teşekkür etmekten öteye gidememişiniz, gidemezsiniz de çünkü söyleyecek hiçbir sözünüz yok. Neden mi: İşini yapmayan, boş laflarla insanları avutmaya çalışan sözde müşteri temsilcileriyle bu iş olmaz. En azından sözde kayıtları dinleyin ki sisteminizin nasıl çöktüğünü görün, çalışanlarınızı çalışmaya ve işini yapmaya öğretirseniz işleriniz çözülür!

  Hala teslim edemediniz cihazlar için ne desem acaba, mÜMKÜN oldukça Bosch'tan uzak durum derim! Bir firma bu kadar küçük düşebiliyorsa söylenecek hiçbir şey kalmamıştır demek! Oysa Robert Bosch’un en meşhur sözü ne

  “İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim. ”

  Umarım Yönetimden birileri bunu okur!

 • 08 Mart
  09:37

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi