09 Eylül 2015

Bosch Ürün Değişiminde Yaşanan Sorun!

Evimizin bütün beyaz eşyalarını Bosch'dan almamıza rağmen ürünleri getiren taşıyıcı arkadaşlar, bütün eşyalarımızın kutularını ambalajlarını daha eve girmeden kapı önünde açtılar. Aldığımız ocağın ocak üstünde bulunan demirin ikili halde birleşik olduğunu gördüğümüz için servise kurdurtmamak rağmen ürünü kullanmamıza rağmen taşıyıcı arkadaşların kutuları alıp götürmesinden dolayı kutusu olmadığı için değişim yapamayız diyorlar. Siz bu kadar her şeyi nasıl oluyor da çekebiliyorsunuz. Kesinlikle Bosch'dan ürün almayın derim acı tecrübe edindim arkadaşlar sizinde aynı durumu yaşamanızı istemediğim için bu şikayet formunu doldurdum, yetkililer cayma hakkını bir araştırın.

İlker 239 Okunma

Cevaplar

 • İlker 16 Eylül 2015

  İlgisizlik ve kendini beğenmişlikte ve bu kadar kendini düşünen satış yapana kadar bir şirket görmedim, her şeyi kendi menfaatinize göre dizayn etmişsiniz bizim istek ve mumniyetimizi umursamayan bir tutum ile muamele!

 • İlker 10 Eylül 2015

  Daha yapıcı ve anlayışlı bir yaklaşım beklerdim, Bosch İletişim Merkezi yetkilileri, kopyala yapıştır yaparak verilen cevabınız bile ne kadar ciddiyetsiz ve aldırış-dan uzak tutumunuzu gözler önüne seriyor. Sizin bu davranışlarınız benim olduğu gibi herkesin bu ciddiyetsiz yaklaşımlara karşılık eminim ki eşya alımı konusunda daha dikkatli olup Bosch u tercih etmeyeceklerdir.

 • İlker 10 Eylül 2015

  Evimizin bütün beyaz eşyalarını Bosch dan almamıza rağmen ürünleri getiren taşıyıcı arkadaşlar, arkadaşlar diyorum, bütün eşyalarımızın kutularını ambalajlarını daha eve girmeden kapı önünde açtılar, aldığımız ocağın ocak üstünde bulunan demirin ikili halde birleşik olduğunu gördüğümüz için servise kurdurtmamak rağmen ürünü kullanmamıza rağmen taşıyıcı arkadaşların kutuları alıp götürmesinden dolayı kutusu olmadığı için değişim yapamayız diyorlar, siz bu kadar her şeyi nasıl oluyor da çekebiliyorsunuz, kesinlikle Bosch dan ürün almayın derim acı tecrübe edindim arkadaşlar sizinde aynı durumu yaşamanızı istemediğim için bu şikayet formunu doldurdum, yetkililer cayma hakkını bir araştırın!

 • Bosch Temsilcisi09 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön