Bosch Teslimat Süresini Uzatıyor.

Buğrahan F. |

Mersin Bosch Ertan Ticaretten 20 Ağustos'ta ürünler bölge teslimatla teslimi en geç on gün içinde yapılacağını söylediler. 7.gün bir aksilik var mı diye firmayı aradığımızda umursamaz tavırla geçiştirildik. 15. gün mağazaya gittiğimizde atılması gereken mailin yetkili birime gönderilmediği daha işlemlerin hiç başlatılmadığı ortaya çıktı.

Zar zor ellerinden kargoya vereceklerini 19. gün kesin elinde olacağını söylemelerine rağmen yine beceremediler. 20.gün (bugün) mağazalarına gittiğimde iade istememe rağmen yapamayacaklarını, üstüne de mağazada bulunan çarşı şube müdürü E** E**'in iade alın biz zaten daha pahalıya başkasına satarız tavrıyla karşı karşıya kaldım ve sorunumuz hala çözülemedi.

Etiketler :

Bayi Personel Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buğrahan F.
  11 Eylül
  13:38

  Çok çabuk çağrı merkezinden aranıp ilgili görünmeniz ne kadar güzel olsa da, kayıt oluşturulduğu halde 2.defa aradığımda kaydımı bulamayıp yeni kayıt oluşturdular üzerine geri dönüş yapılacak denildiği halde 2 gündür dönüş yapılmadı.Bunun üzerine çağrı merkezinizi arıyorum kendilerinin açtıkları 2 kayıtta kapatılmış.Sorunu çözmeden çözdük kabul edip haber vermeden de kayıtları silen çağrı merkezi çalışanlarınızı tebrik ederim.

 • 09 Eylül
  12:11

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi