22 Mart 2013

Bosch Termoteknik Sürekli Arızalanan Şofben!

Bosch hermatik şofbenim de sürekli arıza ışığı yanıyor, Bosch servisi gelip kontrol edip arızanın nereden olduğunu bulamadılar ve anlayamadılar. Yaptık diyorlar arkalarından sonra arıza ışığı yanıyor 444'lu hattı aramama rağmen geri dönmüyorlar.

Tamamen şofbenimin değişmesini istedim ısrarla değiştirmemek için inat ediyorlar, beni geçiştiriyorlar Bosch hermatik şofbenimin garantisi varken herhalde oyalayıp garanti sonunda hizmet vermeye çalışacaklar galiba.

Bosch aldığıma pişmanım Tüm kış doğalgaz ve su fazla gelmesine rağmen şofbeni kullanamadık Bosch'un insafına bırakıyorum beni mağdur etti.Fotoğraf tarihi 20/03/2013 çarşamba günü.

Hakan 240 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterinin şikayetini escale etmeden çözüyorsan; Merhaba, Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, sorun çözümüne yönelik açıklamalar yapılmıştır. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 24 74

  • Hakan 18 Ağustos 2013

    Aramadık dememek için çaldırıp açmaya fırsat vermeden hemen kapatıyorlar . Bu da yeni bir taktik herhalde bu şikayetim için hala Mağdurum, hala yanıt beklemekteyim . Cevap gelmiyor GARANTİ SÜRESİ BİTSİN DİYE ÇABA HARCIYORLAR Firmanın yeni bir taktiği olsa gerek.

  • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi25 Mart 2013

    Merhaba, Müşterimiz şikayeti ile ilgili aranmıştır. Müşterimize ulaşılamamaktadır. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 24 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön