11 Ağustos 2014

Bosch Termoteknik Bir Türlü Bulunmayan Kombi Genleşme Tankı.

1 ay önce Bosch marka kombimizin genleşme tankı bozuldu. Denizli'de ve Türkiye'de parça olmadığını 15 gün içerisinde temin edileceğini söylediler. Ağustos ayında kombimin garantisi bitecek, üzerinden 30 gün geçmesine rağmen hala parça ortalarda yok genel merkezle yaptığımız konuşmalara göre bir 15 gün daha beklememiz gerekliymiş. Ne güzel değil mi tam 45 gün boyunca kombimiz bozuk sıcak su'dan temizlik anlamında mağduruz. Hep bir 15 gün sonra gelecek demeler ancak sonuç hala yok maalesef.

Ahmet 4.586 Okunma

Cevaplar

 • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi25 Eylül 2014

  Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek sorunun çözümlendiği bilgisi alınmıştır. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 24 74

 • Ahmet 01 Eylül 2014

  giderilmesi gerekir.yerel teknik servislere daha fazla yetki ve sorumluluk verilmeli.müşteriye yerel servis elemanları daha fazla bilgi vermeli.

 • Ahmet 01 Eylül 2014

  şikayetimiz ile ilgili mağduriyetimizin giderilmesi çok zaman aldı.Eğer kış ayında bu arıza olsaydı yaklaşık 1,5-2 ay ısınma problemi ile karşı karşıya kalacaktık.Bununla beraber belirtilen süre kadar sıcak susuz kaldık.Bu çok uzun bir süre günümüzde bu parçanın tedariki bir haftayı geçmemelidir.

 • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Merhaba, Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, sorun çözümüne yönelik açıklamalar yapılmıştır. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 24 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön