Bosch Termoteknik Bir Türlü Bulunmayan Kombi Genleşme Tankı.

Ahmet T. |

1 ay önce Bosch marka kombimizin genleşme tankı bozuldu. Denizli'de ve Türkiye'de parça olmadığını 15 gün içerisinde temin edileceğini söylediler. Ağustos ayında kombimin garantisi bitecek, üzerinden 30 gün geçmesine rağmen hala parça ortalarda yok genel merkezle yaptığımız konuşmalara göre bir 15 gün daha beklememiz gerekliymiş. Ne güzel değil mi tam 45 gün boyunca kombimiz bozuk sıcak su'dan temizlik anlamında mağduruz. Hep bir 15 gün sonra gelecek demeler ancak sonuç hala yok maalesef.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  11:39

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek sorunun çözümlendiği bilgisi alınmıştır.

  BOSCH TERMOTEKNİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  444 24 74

 • Ahmet T.
  01 Eylül
  22:41

  giderilmesi gerekir.yerel teknik servislere daha fazla yetki ve sorumluluk verilmeli.müşteriye yerel servis elemanları daha fazla bilgi vermeli.

 • Ahmet T.
  01 Eylül
  22:33

  şikayetimiz ile ilgili mağduriyetimizin giderilmesi çok zaman aldı.Eğer kış ayında bu arıza olsaydı yaklaşık 1,5-2 ay ısınma problemi ile karşı karşıya kalacaktık.Bununla beraber belirtilen süre kadar sıcak susuz kaldık.Bu çok uzun bir süre günümüzde bu parçanın tedariki bir haftayı geçmemelidir.

 • 11 Ağustos
  17:05

  Merhaba,

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, sorun çözümüne yönelik açıklamalar yapılmıştır.

  BOSCH TERMOTEKNİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  444 24 74