05 Ağustos 2016

Bosch Termosifon Elektrik Sorununun Çözülemeyip Sürekli Servis Ücreti Alındı!

2014 Aralık ayında aldığım termosifon 2 kez evin tüm elektriğini attırmış, servis çağırıp hiçbir sorun bulunmadan 40 TL ve 40 TL olmak üzere servis ücreti ödenmiştir. İkincisinde yetkili bir kişiye bağlanıp sorunun tekrarlı olduğunu söylediğimde ve evin elektrik tesisatını da baştan aşağı yetkili bir kişiye kontrol ettirdiğimi ve sorunun termosifonda olduğunu söylediğimde bana tekrar ederse yine çağırın servisi dedi.

Ben de ikide bir 40 TL mi ödeyeceğim dediğimde o zaman sorunu video çekin madem dedi. Yüzlerce lira fazla ödeme yapıp Bosch marka aldık zaten çok az kullandığımız termosifon dün akşam üçüncü kez tüm elektriği attırdı ve video çektim. Video'da termosifonu kapatıp ne kadar fazla elektrik tüketen cihaz varsa açtım ve hiçbir sorun olmadı. Ürünü sorunsuz kullanamadım bir türlü. Bunu dile getirdiğimde de genel merkezdeki yetkili hanımefendi çözümsüz bir şekilde tartışmaya girdi.

Mustafa 1.836 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Eylül 2016

    Yetkili bir beyefendi yaklaşık 25 gün önce arayıp acil olarak ilgilenilecegini söyledi. 25 gün önce ve acil. Evde sıcak duş aylardır yok maalesef. İlgi ve çözüm sıfır. Kendi teknik servisleri ile merkez arasındaki iletişim de sıfır. Problemim çözülmedi. Çok fazla bahane ve oyalama var. O zaman garantisiz ürün satın aynı şey. Bütün parçaları sökülüp tek tek bakılsa 3 gün bile sürmez. Bosch adını lekeliyor.

  • Bosch Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön