29 Ağustos 2013

Bosch Tamir Yapmak İstemiyor!

19. 08. 2013 tarihinde çamaşır makinem sıkma problemi ile arızaya geçti . Aynı akşam Bosh müşteri hizmetlerini arayarak , sorun mu aktardım servis talep ettim . Ertesi gün servis makineyi görsel olarak kontrol edip , arıza yoktur kaydı yaratarak servis ücretini alıp ayrıldı. Aynı akşam yine sıkma aşamasında sorunun devam ettiğini gördüm.

Tekrar çağrı merkezini aradım ve servisi arattırdılar. Telefondaki servis elemanı na olayı tekrar aktardım anlattığıma göre , program kartında problem olabileceğini ve zaten makinenin eski bir model olduğu için 450-500 TL masrafı olduğunu belitti. Gelmek tekrar servis ücreti talep ediyorlar. Ödemek istemiyorum ve makinenin sorununu tam ne olduğunu da daha bilmiyorum.

Kemale 1.652 Okunma

Cevaplar

  • Kemale 12 Eylül 2013

    Ürününe garanti kapsamında değil diye ürününe bu kadar sahip çıkmayan bir firma olduğunuza inanamadım. Servis arızayı tespit edemedi.Siz hala bana servisi savundunuz Böyle firmaya böyle servis demekki. Kınıyorum.

  • Bosch Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön