Bosch Tamamen Boş.

Erdem K. |

Mayıs ayında Vialand Bosch bayisinden almış olduğum çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin teslimatını bile beceremeyen bu boş firmanın hiçbir çözüm üretememesi bir yana bir şikayet hatları bile bulunmamakta.

Etiketler :

Bayi Personel Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem K.
  22 Haziran
  18:41

  Daha önceki aramalarım da hiçbir sonuç üretemeyen hatta çözüm üretmeye bile çalışmayan Bosch yetkililerine hiçbir şekilde teşekkür etmemekle birlikte, bu işin çözülmesine yardımcı olan aracı firma Şikayetvar.com yetkililerine teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim.

 • Erdem K.
  17 Haziran
  12:15

  Müşteri ilişkileri yetkilisi diye bir departmanı mı varmış bu firmanın ben nedense ulaşamadım böyle bir departmana genel müdürlük ve çağrı merkezini aradım ama böyle bir departmanları bulunmamakta hatta çağrı merkezi olarak açtıkları o saçma sapan yerde sadece kurulum ve arıza kaydı alıyomuş başka bir işlemde yapmıyormuş. Bana bayiyle olan şikayetimi yine bayiye yapmamı söyledi çağrı merkezi. Komik olmakla birlikte bu kadar amatör bir firma ilk defa gördüm hayatımda;)

 • 17 Haziran
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi