06 Eylül 2013

Bosch Süpürge Borusu ve Aksesuarı Garanti Kapsamında Değilmiş!

16.11.2012 de aldığım Bosch bgs62232/01 elektirikli süpürgemin teleskopik borusu kendi kendine hareket ediyor. Servis istedim geldi fakat cihazın dışındaki parçalar garantiye girmediği söylendi. Bende diğer parçalar olmadan cihazın bir işe yaramadığını ve bu parçaları başka firmadan almadığımı Bosch'un olduğunu söyledim.

Servis görevlisi yapacak bir şey yok ücretli değişim yapacağını söyledi, kabul etmedim. Çağrı merkezini tekrar aradım konuyla ilgilenip döneceklerini söylediler ve Bosch genel müdürlüğündeki bir yetkili bana aynen servisin ağzıyla konuştu, bende garanti belgesinde tüm parçaları garanti altında yazdığını söyledim ama yapacak bir şey olmadığını söyledi. Mağdurum ve şikayetçiyim.

Mustafa 304 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa10 Kasım 2015

    Hiçbir işlem yapılmadı cihaz halen arızalı bilginize kendi yöntemlerimle ve bant yardımıyla onarmaya çalıştım her gören Bosch böyle olur mu diye tepki veriyor. Bosch güzel reklamasyon yiyor.

  • Mustafa10 Eylül 2013

    konu hakkında çok mağdur olduğumu ve firmanın çok kesin tavırları biraz üzücü daha önce hiç bir firmayla böyle bir sıkıntı yaşamadım.

  • Bosch Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön