21 Kasım 2013

Bosch Su Sebilinden Yosun Tadı Geliyor!

Bosch rdw1570 su sebilini aldığımdan beri yosun tadından kurtulamadım. Her seferinde makineyi musluktan tam boşaltmama rağmen çözüm olmadı. Servisi aradım temizleyici madde aldım ve sonrasında bir süre düzeldi, fakat iki hafta içinde sorun her damacanada musluktan tam boşaltmama rağmen tekrarladı.

Daha sonra her damacanada arkasındaki tıpadan da boşaltmaya başladım ama iki güne bir hem musluk, hem tıpa zor geldi bir süre sonra. Son seferde ölçtüm 900 ml musluktan akmayan ve sadece makinede kalan kaynar su çıktı tıpadan. Elbette bu su koku yapacak durdukça. Bosch'a yazdım dönmediler bile. Belki aracılığınızla dönerler. İstediğim makineyi temizletmek değil, bunun mantıklı bir açıklaması ve çözüm.

Eymen 956 Okunma

Cevaplar

  • Eymen24 Kasım 2013

    Cok basit bir sorunun yanıtını alamadım; musluktan akmayan haznede kalan ve kokuya sebep olan ve ancak arkadaki tıpadan bosaltabildigim su haznesi kac ml ve kac derecede suyu tutmakta? Sorun devam etmekte.

  • Bosch Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön