Bosch Sorunumun Giderilmesi İçin Yeteri Kadar İlgilenilmedi!

Yeşim Ö. |

8 aylık evliyim, 3 aydır bulaşık makinemde sorunlarım var. Yıkama sırasında çok garip sesler geliyor, kirli bırakıyor, çok uzun yıkıyor eco programda bile bunun gibi bir sürü sıkıntım var. Son 1,5 ayda 4 defa servis elemanı geldi gitti değişen bir şey olmadı. Tekrar arayıp söylediğimde yapılacak bir şey yok dendi.

Ben iyisi olsun diye bütün beyaz eşyalarımı Bosch aldım ama sonuç hüsran. Dünyanın parasını verdim. Bu 4 ayrı servis elemanı makinemde değişmedik parça bırakmadı. Makinem şu an resmen toplama oldu, 2. el gibi oldu. Gereğinin yapılmasını istediğimde ise makinede problem yok deniliyor, resmen dalga geçiyorlar.

Nerede benim haklarım, nerede bu satana kadar her türlü garantiyi verenler? Bu şikayetimi her yerde her ortamda dile getireceğim ve çevremdekilerin almaması için elimden geleni yapacağım.

Etiketler :

Gürültü Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeşim Ö.
  31 Mayıs
  18:28

  hayırlısıyla bugün Bosch tan 6.servis elemanları geliyor, nE gerek varsa bende bilmiyorum. her gelen benim yetkim yok deyip işin içinden çıkıyor, bANA yetkisi olan biri gelsin, aRASIN yetkisiz insanlara kapı açmaktan usandım Bosch tan yetkisi olan biriyle görüşmek istiyorum. davlumbazımın tenekesini kısa kestiler ilk takıldığında geçen gün yenilicez diye yeni delikler açtılar tekrar aynı kısa kesilmiş tenekeyi taktılar benim malıma bu denli zarar vermeye ne hakkınız var benim evim 8 aylık bir ev O fayansların tanesine dünya para verdim ben zararımı kim karşılayacak. kimseee yeter artık Bosch un bana verdiği zarar elimden geldiği kadar bu şikayetimi gerekli bütün mercilere ileteceğim.

 • Yeşim Ö.
  21 Mayıs
  17:39

  Teşekkür etmek benim mağduriyetimi çözmüyor, mUAATTAP alıp cevap verdiniz saolun ama sorunumu çözün lütfen benim istediğim sadece bu, çAĞRI merkezini aramak istemiyorum çünkü ilgilenilmiyor. ben gerçek bir yetkiliden sorunumun çözülmesini bekliyorum. buna hakkım olduğunu düşünüyorum, bU son yazdığım şikayet mailinden sonra aynı bulaşık makinamı çalıştırmak istediğimde 3 defa çalıştırdım kendini kapatıyor makinamlütfennn duyun sesimi...

 • 21 Mayıs
  09:04

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi