Bosch Sorunu Çözmek Yerine Oyalıyor.

Ali Ç. |

02.09.2013’de Bosch 4 programlı bulaşık makinesi aldım. Bir ay sonra sorunlar başladı. Çeliklerde matlaştırma, leke, çizik, su artıkları ve kireç lekesi. Çamlarda su damlası, kireç lekeleri. Servis 5 defa geldi. Yıkama yaptı, bakıma götürdü. Değişen bir şey yok. Çözüm olarak; parlatıcı kullanın (Fairy Platinum kullanıyorum), yıkama bitince bulaşıkları çıkarın, kapağı aralıklı bırakın; çelik tava, tencere atmayın. Hepsini yaptık sonuç hep aynı.

Ürettikleri tutarsız çözümlerle sorunumun çözülmeyeceği , oyalandığım hissine kapıldım. Al makineyi böyle kullan demeye getirildim. Bosch’un markasına yakışmayan bilinçli bir yıldırma politikası. Çözüm ya da makinemin değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Ürün Değişim Malzemeye Zarar Verme Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ç.
  25 Ocak
  02:25

  24 Ocak 2014 Saat:11:00-13:00 arası servis kaydı vardı. Gün boyu işi gücü bırakıp bekledim, servis gelmedi. 444 6 333 den görüştüğüm yetkililer ise çözüm olarak yıkama sonrası kapağın bir süre aralıklı bırakılmasını söylediler. En az 5 yıkama yaptım. Sonuçlar hep aynı. Oyalayarak kabul ettirme süreci maalesef devam ediyor. Yazık biz o reklamları boşuna mı izliyoruz?

 • 23 Ocak
  14:48

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333