Bosch Sorunu Bitmiyor.

Semih B. |

Yaklaşık 15 ay önce aldığımız beyaz eşya takımının içerisinde yer alan bulaşık makinesinden hiç memnun değilim. Makinenin kurulumu yapıldıktan yaklaşık 3 ya da 4 sonra; -kapağı paslanma yaptı garantiden değişti. Kapaktan yaklaşık 3 ay sonra makinede kurulduğu günden beri aynı tablet kullanılırken sabun bırakmaya başladı. Servis geldi kalitesiz sabun kullanıyorsunuz sorun bundan kaynaklanıyor dendi. Şimdi servisin söylediği deterjanı kullanıyoruz ara dönemlerde sabun artıkları yine kalıyor. 2015 Aralık ayı içerisinde yine arıza ışığı yandı makinenin servis geldi yıkama testi yaptı sonra arızayı buldu küçük bir sigorta değişti şimdi de beyni yanmış değişim istiyoruz kabul etmiyorlar.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Kapak-Menteşe-Mandal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih B.
  14 Aralık
  15:39

  Şikayetim üzerine Bosch firmasından bir hanımefendi arıyor.
  -Efendim biz sadece tamir edebiliriz. Başka Bir şey yapamayız bende kendilerine diyorum ki ben artık sizin yaptığınız tamirlere ve makinenize güvenmiyorum. çünkü bugün sigortayı yapıyorsunuz yarın başka bir parça bozuluyor. 15 Ayda 3 defa parça değişimi ve 2 defada tamir gören bir makineyi neden tamir ettireyim ben size.
  talebim ürünün değişmesi ya da para iademi istiyorum. bsh gibi bir firmaya yakışan budur.

 • 10 Aralık
  16:21

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi