Bosch Soğutmayan Buzdolabı.

Çetin Y. |

2011 tarihinde 1500tl ödeyerek Mersin'de yaşayan anneme hediye olarak aldığım Bosch marka buzdolabının derin dondurucusu çalışıyor ancak diğer kısım soğutmuyor annem buzdolabını aldığım tarihte yaylada olduğu için ilk 3 ay kullanmadı daha sonra kullanmaya başlayınca içindeki peynir domates vb. Ürünlerin hemen bozulduğunu fark edince servise haber verdik defalarca ölçüm yaptılar bozuk değil dediler ancak hala bayramlarda annemi ziyarete gidince buzdolabından içtiğim su çeşme suyundan daha sıcak olduğunu görüyorum. Bosch'tan buzdolabı alan 2 tane arkadaşım da aynı durumdan muzdarip. Para kaybetmektense müşteri kaybetmeyi tercih ederim 2014 olarak sloganı değiştirmelerini öneririm.

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çetin Y.
  14 Ağustos
  11:44

  ilk aldığımız zamanda hemen servis gönderdiler buzdolabında bir şey yok dediler ve gittiler şimdi de annemler yayla da olduğu için evde kimse olmadığından servis gönderemediler ancak genel yaklaşımdan anladığım kadarı ile servis gelecek bir şey yok deyip gidecek. annem soğutmayan buzdolabı ile baş başa kalacak. bir daha asle bosch tan ürün almam.

 • 04 Ağustos
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi