29 Ağustos 2013

Bosch Soğutma Arızası Devam Ettiği Halde Değişimini Yapmıyor!

Bosch'tan buzdolabı aldık anneme yaklaşık 1. 5-2 yıl oldu. İlk günden beri sıkıntı yaşıyoruz. Dolap soğutmuyor, içindekiler çürüyor. Defalarca markayı aradık, servis geldi kaç kez. Artık servise abone olduk. İnanın artık adres vermemeye başladık, isim söyleyince evi buluyorlar. Satıcı firma ki arkadaşım; yapacak bir şeyimiz yok der.

Firma en son; test yaptık, sorun yok der. Annem; ben 40 yıldır dolap kullanırım, bilmiyor muyum, içinde çürüyen gıdalarla birlikte atacağım servisin önüne diyor. İsteğimiz paramızı geri almak değil, adam gibi bir buzdolabı almak istiyorum. Ne kadarsa üstünü ödeyelim, ama düzgün bir dolap olsun. Çıldırmak üzereyim, lütfen yardımcı olunuz, makul bir şey istiyorum.

Ali 121 Okunma

Cevaplar

  • Ali 20 Eylül 2013

    firma şikayetimizi ciddiye aldı.ödediğimiz bedeli bize iade ettiler.kendilerine teşekkür ederim.büyük firma olmak böyle bir şey.ayrıca sesimizi duyurmamıza ve sıkıntımızın çözümüne vesile olduğu için bu sitenin yapımcısına,yöneticisine ve çalışanlarına teşekkür ederim.herkese iyi çalışmalar dilerim..

  • Bosch Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön