18 Kasım 2013

Bosch Servisinin Zamanında Yapmadığı İş Yüzünden 370 TL Ödedim!

2010 yılında kalitelidir diyerek evimizin bütün beyaz eşyalarını Bosch 'tan aldık. Fakat 3 senede cihazların tamamından sıkıntı yaşadım. Buzdolabım 4. ayda soğutmuyor diyerek servise başvurdum. Gelen servis çözümü sadece fişi çekerek 3 gün bekleterek giderileceğini söyledi fişi soktu . 3 gün sonra bana telefon ederek fişi takmamı söyledi. Eve dahi gelmedi. Yapılan işlem olarak da kanal temizlenmesi yapıldı diye bildirmiş.

Cihazın fişini sökerek kanal temizleyen servis o anlık buzdolabı düzeltti. Fakat 6 ay sonra tekrar aynı sıkıntı yüzünden gelen servis 1. 5 - 2 saat kanal temizlemesi yaptı ve 370 TL aldı. Zamanında yapmadığı işlem için ben mağdur oldum. Bosch temsilcisine bunu anlatamadım.

Mehmet 100 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Kasım 2013

    aynı tür hizmet almak istesem kesinlikle bosch tercih etmem çünkü başıma gelen olay basit bir durun çünkü servisin yaptıklarını çözmek yerine beni haksızmışım gibi yorum yapıyor bir markayı marka yapan insanların güvenini kazanmaktır.ama bosch servisine kanal temizlemenin fişi çekerek yapılabileceğini dahi soramıyor.

  • Mehmet19 Kasım 2013

    şikayet talebimi alıyorsunuz ama gereğini yapmıyorsunuz. servisinize kanal temizleme işlemi nasıl yapılır diye sormuyorsunuz. fişi çekerek kanal temizleniyor mu temizleniyorsa ikinci defa gelen aynı kanal temizleme işlemini cihazı sökerek yaklaşık 2 saat uğraşarak yapan servisinize ne diyeceksiniz, hanginiz doğru yapıyor diyerek araştırmayacak mısınız. çözüm üretmeyen sadece servislerini aklamaya çalışan genel müdürlük bosch markasını korumak yerine alınan 370 tl yi nasıl haklı gösteririz telaşı içinde hareket etmeye devam edin. benden bir tavsiye sloganınızı değiştirin para kaybetmektense, insanların güvenini kaybetmeyi tercih ederim daha uygun olacaktır.

  • Bosch Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön