Bosch Servisinin Yanlış Arıza Tespiti!

Zeynel Ö. |

5 yıl önce aldığım bulaşık makinesini pazartesi günü çalıştırdım.Salı günü tekrar çalıştırmak istedim fakat çalışmadı. Müşteri hizmetlerini aradım. Çarşamba günü servis elemanları geldi .Yaklaşık 35-40 da' arızayı bulmak için uğraştılar. 45 da' sonra kaçar gibi arızanın elektrik kartından kaynaklandığını ve 160 TL ücreti olduğunu söylediler.

Voltaj düşük- yüksekliğinin sebep olabileceğini söylediler, fakat rapor yazmadılar. Müşteri hizmetlerini aradım onlarda yardımcı olmadı. Başka bir usta çağırdım ve arızanın kart değil 5-10 liralık soket arızası olduğunu öğrendim. Bunu belgelendirdiğim anda gerekli hukuki yollara başvuracağım. Bosch sitede en çok şikayet alan şirketler arasında.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynel Ö.
  27 Haziran
  15:34

  bütün çevreme evleneceklere evinin eşyalarını yenileyeceklere bu bomboş firmayı kesinlikle tevsiye etmiyorum. siteyi inceleyip en az şikayeti alan ve sorunları sağlıklı bir şekilde çözen firmaları tercih etsinler.

 • Zeynel Ö.
  27 Haziran
  15:32

  bu arada yazmayı unuttum servis elemanları o kadar kaçar gibi iş yaptılar ki makineden söktükleri vidaların bir kısmını takmaya bile vakit bulamadılar, soru sormama rağmen evde bir açıklama yapmadılar dışarda araçlarının yanında yarım ağız bir açıklama yaptılar ve gittiler.

 • Zeynel Ö.
  27 Haziran
  15:28

  incelemeyin çözüm üretme kabiliyetiniz yok ya da vatandaşı yıldırmak için uğraşıyorsunuz. yaşasın zalimler için adalet. hukuki haklarımı sonuna kadar kullanıcam. mahkeme sonunda da cümle aleme ibret olsun diye firmanın ismini vermeden medya ile paylaşıcam. yeter artık milletin kanını emdiğiniz

 • 27 Haziran
  10:25

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333