29 Mayıs 2015

Bosch Servisin Kırdığı Vidaların Onarımı Benden Ücret Karşılığı Talep Ediliyor.

Daha önce servisin parça değişimi için müdahale ettiği ocağa bu seferki gelinişte bunun kapalı kısmındaki vidaları kırılmış ücret karşılığı değişim yaparız diyorsunuz. Ocağa servis müdahale ediyorsa ve bu parça kapalı tarafta ise bu nasıl kullanıcı hatası oluyor? Her servis sürecinizde sorun yaşamaktan bıktım.

Birinde servisiniz parça unutur, diğerinde servisiniz ben sizin oraya gelemem diye azarlar, onarım yapılan aynı arızaya kullanıcı hatası dersiniz, cihaza zarar verir sonra ücret talep edersiniz. Sonrada sloganınız insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim! Öyle mi? İkinci parti adı duyulmayan firmaların bile servis süreci sizden daha iyi. Size denilecek söz yok!

Özer 853 Okunma

Cevaplar

  • Özer 04 Haziran 2015

    Hala servisinizin kullanılamaz hale getirdiği ürünü onarmaya niyetiniz yok mu acaba?

  • Özer 29 Mayıs 2015

    Merhaba az önce servisiniz arayıp vidalar kırılmadan tutarsa para almayalım eğer vidalar tutmazsa yarısını ödeyin diye pazarlık yapıyorlar. Allah aşkına azıcık marka olduğunuzu hatırlayın. Bir parça ya hasarlıdır ya da değildir. Ki göz göre göre hasarlı hale getirdiniz. Hatanızı telafi edeceğinize tutmuş cezasını yarı yarıya bana pay etmeye çalışıyorsunuz. Bu ürünün aynı hatadan dolayı 3. servis görüşü sizin yapmanız gereken şey ürün değişimi iken pazarlık yapmaya çalışıyorsunuz. Değişimden vazgeçtim ocağı eski haline getirebilirseniz ona da razıyım.

  • Bosch Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön